• FERIE ZIMOWE - dzień 2

• Dzisiaj kolejny już raz mieliśmy przyjemność gościć Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Cyganianki. Wspólnie robiliśmy kartki okolicznościowe oraz wycinanki lasowiackie. Panie pokazały dzieciom jak zrobić kwiaty z bibuły oraz serwetki. Dziękujemy jeszcze raz za przyjęcie zaproszenia i za cenną naukę.

p.M.Radzimowska

• ~ Podziękowanie ~

• Serdecznie dziękujemy firmie Fenix Metals z Chmielowa za przekazanie naszej szkole darowizny w postaci laptopów. Tym samym bardzo dziękujemy za okazaną nam w ostatnim czasie pomoc, życzliwość oraz bezinteresowność. Życzymy firmie Fenix Metals wielu sukcesów i realizacji zamierzonych planów.

• Biała Szkoła - dzień 5

• Ostatni dzień Białej Szkoły. Piwniczna żegna nas piękna pogodą. Ostatni dzień szkolenia narciarskiego odbył się na stoku "Master Ski" w Tyliczu. Każdy uczestnik zaliczył przejażdżkę wyciągiem krzesełkowym, a później doskonalił swoje umiejętności na stoku. Jazda była dużo przyjemniejsza, bo wszyscy już potrafimy bezpiecznie szusować na śniegu. Kończymy naszą przygodę, która dostarczyła nam wielu wrażeń. Do zobaczenia na stokach narciarskich. Czas wracać do naszych domów.

• Biała Szkoła - dzień 4

• Czwarty dzień pobytu na białej szkole upłynął pod znakiem narciarskich atrakcji na stoku "Master Ski" w Tyliczu. Wszyscy mają wspaniałe nastroje pomimo pogody, która dziś nas nie rozpieszczała. Nasi naciarze są dzielni i się nie poddają. Po obiedzie i krótkim odpoczynku odbyły się zawody sportowe i zajęcia plastyczne. Po kolacji mieliśmy okazję wykazać się wiedzą muzyczną, uczestnicząc w quizie " Co to za nuta?". Czas naszego wyjazdu powoli dobiega końca. Jutro czeka nas ostatni dzień wspaniałej górskiej przygody.

• Biała Szkoła - dzień 3

• Miło, szybko i przyjemnie minął nam dzień trzeci na "Białej Szkole". Rano wycieczka do Muszyny na lodowisko, gdzie doskonaliliśmy swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Po obiedzie i krótkim odpoczynku wzięliśmy udział w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej, jak również w turnieju tenisa stołowego, gdzie finał rywalizacji odbędzie się jutro. Braliśmy udział w zajęciach udzielania pierwszej pomocy. Dzisiejszy dzień zakończyliśmy tańcami i zabawami przy muzyce. Trochę zmęczeni szybko położyliśmy się spać, bo jutro wypoczęci i w pełni sił wracamy na stok.

• Biała Szkoła - dzień 2

• Drugi dzień "Białej Szkoły" rozpoczął się wcześnie- pobudką o godzinie 6.30, tańcami integracyjnymi i śniadaniem, po którym udaliśmy się na stok "Master Ski" w Tyliczu. Poranek przywitał nas przepiękną pogodą. Początkujący narciarze pod okiem instruktorów ćwiczyli zjazdy ze stoków. Wszystkim udało się zjechać kilkakrotnie na dół i skorzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego. Po obiedzie były zajęcia sportowe na sali gimnastycznej z wykorzystaniem sprzętu oraz turniej tenisa stołowego. Wieczorem udaliśmy się na spacer, aby podziwiać uroki miasta nocą. Zakończeniem dnia pełnego wrażeń był seans filmowy.

• Biała Szkoła - dzień 1

•  Witaj Przygodo!

Biała Szkoła- dzień 1 Witaj Przygodo!

Po przybyciu na miejsce wypoczynku zapoznaliśmy się z regulaminami pobytu. Zjedliśmy dobry obiad i wyruszyliśmy zwiedzać Piwniczną-Zdrój. Udaliśmy się do pijalni wody mineralnej, aby dowiedzieć się, jak powstaje woda" Piwniczanka" i jakie posiada walory smakowe. Wieczór spędziliśmy uczestnicząc w grach i zabawach sportowych oraz zajęciach integracyjnych, podczas których nie zabrakło wielu emocji. To był wspaniały dzień pełen wrażeń.

• BEZPIECZNE FERIE

• Spotkanie z policjantem w klasach 0-III.

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci podczas ferii zimowych 22 stycznia uczniowie klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu pod nazwą „Bezpieczne ferie”. Spotkanie poprowadził dzielnicowy st. asp. A.Frodyma.