• Biała Szkoła - dzień 2

• Drugi dzień "Białej Szkoły" rozpoczął się wcześnie- pobudką o godzinie 6.30, tańcami integracyjnymi i śniadaniem, po którym udaliśmy się na stok "Master Ski" w Tyliczu. Poranek przywitał nas przepiękną pogodą. Początkujący narciarze pod okiem instruktorów ćwiczyli zjazdy ze stoków. Wszystkim udało się zjechać kilkakrotnie na dół i skorzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego. Po obiedzie były zajęcia sportowe na sali gimnastycznej z wykorzystaniem sprzętu oraz turniej tenisa stołowego. Wieczorem udaliśmy się na spacer, aby podziwiać uroki miasta nocą. Zakończeniem dnia pełnego wrażeń był seans filmowy.

p.A.Podwysocka

• Biała Szkoła - dzień 1

•  Witaj Przygodo!

Biała Szkoła- dzień 1 Witaj Przygodo!

Po przybyciu na miejsce wypoczynku zapoznaliśmy się z regulaminami pobytu. Zjedliśmy dobry obiad i wyruszyliśmy zwiedzać Piwniczną-Zdrój. Udaliśmy się do pijalni wody mineralnej, aby dowiedzieć się, jak powstaje woda" Piwniczanka" i jakie posiada walory smakowe. Wieczór spędziliśmy uczestnicząc w grach i zabawach sportowych oraz zajęciach integracyjnych, podczas których nie zabrakło wielu emocji. To był wspaniały dzień pełen wrażeń.

p.A.Podwysocka

• BEZPIECZNE FERIE

• Spotkanie z policjantem w klasach 0-III.

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci podczas ferii zimowych 22 stycznia uczniowie klas I-III naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu pod nazwą „Bezpieczne ferie”. Spotkanie poprowadził dzielnicowy st. asp. A.Frodyma.

• Jasełka w Centrum Kultury w Chmielowie

• Jasełka, w których wystąpili uczniowie klasy V, zostały wystawione w dniu 20 stycznia w Centrum Kultury w Chmielowie. Wspaniałych aktorów mogło podziwiać nieco szersze grono chmielowskiej społeczności.

W przedstawieniu gościnnie wystąpiła uczennica klasy II - Alicja Pawlak.

• Z okazji Dnia Babci i Dziadka

• Samych radosnych, wyjątkowych chwil, spełnienia wszystkich marzeń, niekończącej się pogody ducha, dużej dawki miłości i wielu wspólnych wspomnień życzą Uczniowie klasy II.

Babcia jest jak dobra wróżka, co otwiera bajkom drzwi, bo gdy kładzie nas do łóżka potem mamy piękne sny. Babcia wszystko robi dla nas, z jej pomocy każdy rad. Babcia strasznie jest kochana, więc niech żyje nam sto lat!

Dziadku mój kochany, jesteś plasterkiem na rany. Rozpieszczasz mnie i wspierasz, uczysz, jak dobro wybierać. Znasz wiele historii ciekawych i uczysz prawdziwej zabawy. Zabawny w tym jesteś na dokładkę – dziękuję, że jesteś moim dziadkiem!

• ~ Wszystkim Babciom i Dziadkom ~

• Z okazji Waszego Święta składamy najlepsze życzenia, aby radość i pomyślność towarzyszyły Wam każdego dnia, a zdrowie służyło przez długie lata!

• Babciu, Dziadku kochamy Was!

• Naszym Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta. Życzymy Wam dużo zdrowia, pomyślności oraz pogody ducha. Dziękujemy za miłość, troskę oraz cenne rady.

• FENIX SZKOŁOM

• 18 stycznia mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole pana Pawła Barteczkę – dyrektora technicznego z firmy Fenix Metals, który oficjalnie przekazał na ręce pana dyrektora Mariusza Kopra biurowe urządzenie wielofunkcyjne zakupione przez tę firmę. Fenix Metals jest jednym z wiodących w Europie przedsiębiorstw działających w zakresie odzysku cyny. Filozofia firmy obejmuje ochronę zasobów naturalnych, stworzenie przyjaznego i bezpiecznego środowiska pracy oraz zrównoważony rozwój. Firma aktywnie angażuje się w różnego rodzaju działania wspierające lokalne społeczności. Pan Paweł Barteczko zapewnił, że to dopiero początek naszej współpracy i wzajemnych relacji. Jeszcze raz dziękujemy firmie Fenix Metals za bezinteresowny i życzliwy gest, za inwestycję w młode pokolenie oraz za solidaryzację z naszym środowiskiem.

p.M.Radzimowska

• Spotkanie z podróżnikiem - Tajlandia

• W dniu dzisiejszym społeczność uczniowska miała okazję ,,odbyć" podróż po Tajlandii. Pan Grzegorz Chachura to jeden z członków grupy podróżniczej trzask.pl, dzięki któremu wysłuchaliśmy wielu interesujących opowieści czy też zabawnych anegdot. Mieliśmy możliwość nie tylko zobaczyć zdjęcia z wyprawy podróżników, ale przede wszystkim obejrzeć rekwizyty i pamiątki przywiezione z tego azjatyckiego kraju.

To była wspaniała podróż! Dziękujemy :-)

• KOMITET RODZICIELSKI

• Drodzy Rodzice,

Informujemy, że wpłat na Komitet Rodzicielski można dokonywać w formie przelewu internetowego, bezpośrednio na konto Rady Rodziców.

Numer konta: 50 1090 2750 0000 0001 5668 3850

Z dopiskiem: imię i nazwisko dziecka oraz klasa

z poważaniem

Członkowie Rady Rodziców